LAMBUT - 12 coloured pencils
From
€0.36
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.36 |
|---|---|
| Net total: | €0.36 |
| Gross total: | €0.43 |
Product number:
A36-KC6230-25
Inventory:
Product information "LAMBUT - 12 coloured pencils"
12 piece colouring pencils in recycled paper. Pencil sharpener transparent lid.
| Colour: | Transparent Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9609 1090 |
| Height: | 105mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 38 x 38 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.48 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 38 x 23 cm |
| Width: | 36mm |
Login