LADES - Badge holder
From
€0.18
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.18 |
|---|---|
| Net total: | €0.18 |
| Gross total: | €0.21 |
Product number:
A36-IT2386-26
Inventory:
Product information "LADES - Badge holder"
Badge holder with metallic clip.
| Colour: | Transparent White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 9097 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 42mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 57 x 19 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.66 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 19 x 32 cm |
| Width: | 32mm |
Login