LADEN LARGE - Bamboo lunch box 1000ml
From
€2.00
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.00 |
|---|---|
| Net total: | €2.00 |
| Gross total: | €2.38 |
Product number:
A36-MO6378-40
Inventory:
Product information "LADEN LARGE - Bamboo lunch box 1000ml"
Bamboo lunch box with removable divider and attachable elastic nylon strap. Dry food only. Capacity: 1000ml. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4419 1900 |
| Height: | 65mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 38 x 22 x 35 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 15 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.12 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 22 x 35 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 120mm |
Login