KOROVIN - 15" soft PU laptop backpack
From
€9.80
without imprint
| Unitprice without imprint | €9.80 |
|---|---|
| Net total: | €9.80 |
| Gross total: | €11.66 |
Product number:
A36-MO2684-15
Inventory:
Product information "KOROVIN - 15" soft PU laptop backpack"
15 inch laptop backpack in soft PU with padded back and hidden zippered main compartment. 1 zippered front pocket, 2 front side zippered pockets and 2 elastic mesh side pockets. With 210D RPET lining.
| Colour: | Stone Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9211 |
| Height: | 300mm |
| Length: | 435mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 45 x 35 x 55 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.5 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 35 x 55 cm |
| Width: | 150mm |
Login