COTIN - 15 inch 220 gr/m² cotton pouch
From
€1.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.78 |
|---|---|
| Net total: | €1.78 |
| Gross total: | €2.12 |
Product number:
A36-MO2191-03
Inventory:
Product information "COTIN - 15 inch 220 gr/m² cotton pouch"
15 inch padded laptop pouch in 220 gr/m² cotton. Inner lining 120 gr/m². Bamboo button closure.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 1291 |
| Length: | 395mm |
| Material: | Cotton |
| OuterCartonDimension: | 60 x 42 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 42 x 25 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 270mm |
Login