CORDY G - Corduroy large shopping bag
From
€3.21
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.21 |
|---|---|
| Net total: | €3.21 |
| Gross total: | €3.82 |
Product number:
A36-MO2875-13
Inventory:
Product information "CORDY G - Corduroy large shopping bag"
Large shopping/beach bag in polyester corduroy with top zipper closure, open front pocket and inner pocket. 220 gr/m².
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 370mm |
| Length: | 390mm |
| Material: | PE |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 53 x 40 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 40 x 25 cm |
| Width: | 120mm |
Login