CORDY B - Corduroy shopping bag
From
€1.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.62 |
|---|---|
| Net total: | €1.62 |
| Gross total: | €1.93 |
Product number:
A36-MO2874-13
Inventory:
Product information "CORDY B - Corduroy shopping bag"
Shopping bag in polyester corduroy with long handles. 220 gr/m².
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Length: | 380mm |
| Material: | PE |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 40 x 30 cm |
| Width: | 420mm |
Login