CORCHASO - Coloured cork pencil case
From
€0.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.98 |
|---|---|
| Net total: | €0.98 |
| Gross total: | €1.17 |
Product number:
A36-MO2415-13
Inventory:
Product information "CORCHASO - Coloured cork pencil case"
Coloured cork pencil case.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4503 9000 |
| Height: | 205mm |
| Length: | 70mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 28 x 25 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 25 x 32 cm |
| Width: | 70mm |
Login