CORAZON - Key ring with heart detail
From
€0.70
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.70 |
|---|---|
| Net total: | €0.70 |
| Gross total: | €0.83 |
Product number:
A36-MO8694-16
Inventory:
Product information "CORAZON - Key ring with heart detail"
Metal key ring with heart detail on the bottom. Individually packed in box.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 2000 |
| Length: | 29mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 24 x 23 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.4 |
| Outer carton dimensions: | 24 x 23 x 28 cm |
| Width: | 50mm |
Login