COOL - Round bamboo wireless speaker
From
€4.41
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.41 |
|---|---|
| Net total: | €4.41 |
| Gross total: | €5.25 |
Product number:
A36-MO6890-40
Inventory:
Product information "COOL - Round bamboo wireless speaker"
5.1 wireless speaker in ABS with bamboo casing, cotton on top and hanging loop. 1 Rechargeable Li-POL 300 mAh battery included. Includes an SD card port and an AUX/ USB cable. Output data: 3W, 3 Ohm and 5V. Playing time approx. 3h. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 2100 |
| Height: | 71mm |
| Length: | 71mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 38 x 38 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.08 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 38 x 18 cm |
| Width: | 54mm |
Login