CONFERENCE - A4 conference folder
From
€7.68
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.68 |
|---|---|
| Net total: | €7.68 |
| Gross total: | €9.14 |
Product number:
A36-MO7597-03
Inventory:
Product information "CONFERENCE - A4 conference folder"
A4 conference folder with bonded leather cover. Zipped. 25 plain sheets notepad. 4 inner compartments. Pen holder.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9180 |
| Height: | 265mm |
| Length: | 335mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 33 x 30 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.4 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 30 x 36 cm |
| Width: | 25mm |
Login