CONCORK - A4 cork conference folder
From
€6.21
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.21 |
|---|---|
| Net total: | €6.21 |
| Gross total: | €7.39 |
Product number:
A36-MO2229-13
Inventory:
Product information "CONCORK - A4 cork conference folder"
A4 cork conference folder. Refillable A4 notepad. 30 recycled paper lined sheets. Matching pen and pen holder. 2 card holders and one large compartment.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 335mm |
| Length: | 255mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 54 x 25 x 35 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.7 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 25 x 35 cm |
| Width: | 20mm |
Login