CONCON - Rectangular cork key ring
From
€0.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.10 |
|---|---|
| Net total: | €0.10 |
| Gross total: | €0.12 |
Product number:
A36-MO6878-13
Inventory:
Product information "CONCON - Rectangular cork key ring"
Rectangular cork key ring. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 2000 |
| Height: | 60mm |
| Length: | 40mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 40 x 30 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.36 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 30 x 25 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 60mm |
Login