COMPRAS - Bamboo euro token key ring
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO6797-40
Inventory:
Product information "COMPRAS - Bamboo euro token key ring"
Bamboo key ring including euro trolley token. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 2000 |
| Height: | 77mm |
| Length: | 77mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 35 x 28 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.38 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 28 x 42 cm |
| Width: | 25mm |
Login