COMBITOOL - 2 piece tool set
From
€3.02
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.02 |
|---|---|
| Net total: | €3.02 |
| Gross total: | €3.59 |
Product number:
A36-MO8559-18
Inventory:
Product information "COMBITOOL - 2 piece tool set"
Tool set with 9 LED aluminium torch and aluminium multi tool in pen shape. Includes 3 slotted and 3 Phillips screwdriver heads. 3 AAA batteries excluded. Presented in box.
| Colour: | Titanium |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 39mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 42 x 28 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.8 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 28 x 36 cm |
| Width: | 80mm |
Login