COLUMBUS - Windproof square umbrella
From
€5.36
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.36 |
|---|---|
| Net total: | €5.36 |
| Gross total: | €6.38 |
Product number:
A36-MO6782-03
Inventory:
Product information "COLUMBUS - Windproof square umbrella"
27 inch square auto open/close windproof umbrella in 190T pongee material. Handle in ABS rubber finish. Full fiberglass.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6601 9920 |
| Height: | 905mm |
| Material: | Glass |
| OuterCartonDimension: | 92 x 23 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.3 |
| Outer carton dimensions: | 92 x 23 x 15 cm |
| Width: | 1160mm |
Login