COLUMBUS - PU and metal key ring
From
€0.85
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.85 |
|---|---|
| Net total: | €0.85 |
| Gross total: | €1.01 |
Product number:
A36-AR1589-85
Inventory:
Product information "COLUMBUS - PU and metal key ring"
Metal and PU leather key ring.
| Colour: | French Navy |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 2000 |
| Height: | 6mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 40 x 29 x 11 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.6 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 29 x 11 cm |
| Width: | 31mm |
Login