COLOUR TRENT - Ceramic coloured mug 290 ml
From
€1.43
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.43 |
|---|---|
| Net total: | €1.43 |
| Gross total: | €1.70 |
Product number:
A36-MO9242-37
Inventory:
Product information "COLOUR TRENT - Ceramic coloured mug 290 ml"
Ceramic coloured mug of 290 ml capacity. Presented in an individual corrugated carton gift box.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6912 0025 |
| Height: | 100mm |
| Length: | 120mm |
| Material: | Ceramics Stoneware |
| OuterCartonDimension: | 48 x 24 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.9 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 24 x 25 cm |
| Width: | 85mm |
Login