COLORET - 12 pencils in wooden box
From
€0.94
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.94 |
|---|---|
| Net total: | €0.94 |
| Gross total: | €1.12 |
Product number:
A36-IT2691-40
Inventory:
Product information "COLORET - 12 pencils in wooden box"
12 wooden pencils in pencil shaped wooden box.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9609 1090 |
| Height: | 135mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 41 x 41 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.64 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 41 x 30 cm |
| Width: | 35mm |
Login