COLORE - 5 colour highlighter
From
€0.83
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.83 |
|---|---|
| Net total: | €0.83 |
| Gross total: | €0.99 |
Product number:
A36-MO7448-99
Inventory:
Product information "COLORE - 5 colour highlighter"
5 colour highlighter in hand shape. Large printing area.
| Colour: | Multicolour |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 2000 |
| Height: | 19mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 52 x 41 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.52 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 41 x 22 cm |
| Width: | 70mm |
Login