COLINDALES - Measuring tape 2m
From
€0.82
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.82 |
|---|---|
| Net total: | €0.82 |
| Gross total: | €0.98 |
Product number:
A36-KC2182-03
Inventory:
Product information "COLINDALES - Measuring tape 2m"
2 m measuring tape. Includes a memo pad, ball pen and spirit level.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9017 8090 |
| Height: | 30mm |
| Length: | 80mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 47 x 36 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 17.12 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 36 x 28 cm |
| Width: | 60mm |
Login