CODE - Key ring with phone stand
From
€0.45
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.45 |
|---|---|
| Net total: | €0.45 |
| Gross total: | €0.54 |
Product number:
A36-MO2395-40
Inventory:
Product information "CODE - Key ring with phone stand"
Key ring with phone stand in walnut wood.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4420 9099 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 59mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 32 x 24 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 24 x 32 cm |
| Width: | 19mm |
Login