COCOA - Double wall mug 400ml
From
€2.01
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.01 |
|---|---|
| Net total: | €2.01 |
| Gross total: | €2.39 |
Product number:
A36-MO2900-66
Inventory:
Product information "COCOA - Double wall mug 400ml"
Double wall mug with 90 % recycled stainless steel and 10% stainless steel interior and recycled PP exterior. Includes transparent AS sliding lid. Capacity 400ml.
| Colour: | Baby Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Length: | 116mm |
| Material: | Stainless Steel |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 57 x 24 x 52 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.5 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 24 x 52 cm |
| Width: | 115mm |
Login