COCO - Canvas shopping bag 270 gr/m²
From
€1.54
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.54 |
|---|---|
| Net total: | €1.54 |
| Gross total: | €1.83 |
Product number:
A36-MO6713-03
Inventory:
Product information "COCO - Canvas shopping bag 270 gr/m²"
Organic canvas shopping bag with long handles. 270 gr/m².
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 420mm |
| Length: | 380mm |
| Material: | Organic Cotton |
| OuterCartonDimension: | 42 x 40 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.48 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 40 x 40 cm |
| Width: | 90mm |
Login