COCHARGE - 60W charging and data lanyard
From
€1.80
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.80 |
|---|---|
| Net total: | €1.80 |
| Gross total: | €2.14 |
Product number:
A36-MO2618-03
Inventory:
Product information "COCHARGE - 60W charging and data lanyard"
Cord lanyard with 60W charging and data transfer cable type-C to type-C in RPET with phone cord holder and key clip.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8544 4290 |
| Length: | 1200mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 40 x 30 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 30 x 21 cm |
Login