CO - Double wall tumbler 300 ml
From
€1.51
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.51 |
|---|---|
| Net total: | €1.51 |
| Gross total: | €1.80 |
Product number:
A36-MO2446-85
Inventory:
Product information "CO - Double wall tumbler 300 ml"
Double wall tumbler in PP with cork base and slide closing drinking mouthpiece lid in PS. Capacity: 300 ml.
| Colour: | French Navy |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Length: | 80mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 44 x 35 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 35 x 27 cm |
| Width: | 120mm |
Login