CLIPBO - A4 bamboo clipboard
From
€1.75
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.75 |
|---|---|
| Net total: | €1.75 |
| Gross total: | €2.08 |
Product number:
A36-MO6535-40
Inventory:
Product information "CLIPBO - A4 bamboo clipboard"
A4 bamboo clipboard. Keep all your work organized and never lose an important piece of paper again with this useful office essential. The bamboo material gives it a natural look and makes it a much better alternative to the regular plastic ones. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4421 9100 |
| Height: | 4mm |
| Length: | 327mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 80 x 22 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 48 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 16.5 |
| Outer carton dimensions: | 80 x 22 x 34 cm |
| Width: | 224mm |
Login