CLIPA - Cardboard clip board A4
From
€0.73
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.73 |
|---|---|
| Net total: | €0.73 |
| Gross total: | €0.87 |
Product number:
A36-MO2887-03
Inventory:
Product information "CLIPA - Cardboard clip board A4"
A4 clipboard made of cardboard with paper cover and silver iron clip. Lightweight 125g design, ideal for everyday office or school use.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 9000 |
| Height: | 2mm |
| Length: | 315mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 54 x 38 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 80 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 38 x 25 cm |
| Width: | 220mm |
Login