CLEVELAND - 5.0 wireless bamboo speaker
From
€4.53
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.53 |
|---|---|
| Net total: | €4.53 |
| Gross total: | €5.39 |
Product number:
A36-MO6385-40
Inventory:
Product information "CLEVELAND - 5.0 wireless bamboo speaker"
5.0 wireless speaker in Bamboo and PP with 4-colour mood light and carry strap. 1 Rechargeable Li-POL 300 mAh battery. Output data: 3W, 4 Ohm. Playing time approx. 2h. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 2100 |
| Height: | 70mm |
| Length: | 76mm |
| Material: | Other |
| OuterCartonDimension: | 39 x 39 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.12 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 39 x 21 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 73mm |
Login