CLERK - Calculator with LCD tablet
From
€2.86
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.86 |
|---|---|
| Net total: | €2.86 |
| Gross total: | €3.40 |
Product number:
A36-MO2845-03
Inventory:
Product information "CLERK - Calculator with LCD tablet"
"Calculator with 5"" LCD writing tablet. Includes the stylus."
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8470 1000 |
| Height: | 128mm |
| Length: | 75mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 38 x 22 x 31 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 80 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.5 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 22 x 31 cm |
| Width: | 16mm |
Login