CLEAR - RPET cleaning cloth
From
€0.34
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.34 |
|---|---|
| Net total: | €0.34 |
| Gross total: | €0.40 |
Product number:
A36-MO2813-03
Inventory:
Product information "CLEAR - RPET cleaning cloth"
RPET cleaning cloth with self material pouch with PP plastic hanging hook.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 1010 |
| Length: | 150mm |
| Material: | RPET |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 40 x 27 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 27 x 24 cm |
| Width: | 180mm |
Login