CLEANPEN - Stylus pen TWS cleanning set
From
€0.59
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.59 |
|---|---|
| Net total: | €0.59 |
| Gross total: | €0.70 |
Product number:
A36-MO6936-06
Inventory:
Product information "CLEANPEN - Stylus pen TWS cleanning set"
Twist action ball pen with stylus in ABS. It has a True Wireless Stereo (TWS) earbud cleaning kit: metal nib, sponge and brush. Blue ink.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 143mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 44 x 33 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 33 x 22 cm |
| Width: | 12mm |
Login