CLAW IT - Carbon steel claw hammer
From
€2.86
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.86 |
|---|---|
| Net total: | €2.86 |
| Gross total: | €3.40 |
Product number:
A36-MO2936-14
Inventory:
Product information "CLAW IT - Carbon steel claw hammer"
Claw hammer and screwdriver in carbon steel. Includes 4 bits screwdrivers integrated in handle.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8206 0000 |
| Height: | 205mm |
| Length: | 20mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 53 x 23 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.98 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 23 x 24 cm |
| Width: | 73mm |
Login