CLAVE - Recycled aluminium bottle opener k
From
€0.17
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.17 |
|---|---|
| Net total: | €0.17 |
| Gross total: | €0.20 |
Product number:
A36-MO2793-85
Inventory:
Product information "CLAVE - Recycled aluminium bottle opener k"
Bottle opener token keyring made of recycled aluminium with iron ring.
| Colour: | French Navy |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205 5100 |
| Height: | 2mm |
| Length: | 61mm |
| Material: | Aluminium |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 56 x 19 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 56 x 19 x 26 cm |
| Width: | 31mm |
Login