CLAUERC - Bamboo key ring and stand
From
€1.54
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.54 |
|---|---|
| Net total: | €1.54 |
| Gross total: | €1.83 |
Product number:
A36-MO2295-40
Inventory:
Product information "CLAUERC - Bamboo key ring and stand"
Bamboo key ring with phone stand functionality and integrated charging cable. Input: 2-in-1 Type-C <(>&<)> Type-A. Output: Type-C and micro-B (2 in 1 pin).
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8544 4290 |
| Height: | 195mm |
| Length: | 27mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 37 x 24 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.5 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 24 x 18 cm |
| Width: | 16mm |
Login