CLAUER - Bamboo 3-in-1 cable
From
€1.27
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.27 |
|---|---|
| Net total: | €1.27 |
| Gross total: | €1.51 |
Product number:
A36-MO9888-40
Inventory:
Product information "CLAUER - Bamboo 3-in-1 cable"
Bamboo cover key ring with charging cable with USB-A to Micro-B (2 in 1 pin) and Type C. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8544 4290 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 125mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 60 x 27 x 19 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.54 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 27 x 19 cm |
| Width: | 27mm |
Login