CIRCO - Wooden pencil in animal shape
From
€0.21
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.21 |
|---|---|
| Net total: | €0.21 |
| Gross total: | €0.25 |
Product number:
A36-MO2929-12
Inventory:
Product information "CIRCO - Wooden pencil in animal shape"
Wooden pencil with eraser in animal shape.
| Colour: | Turquoise |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9609 1090 |
| Length: | 188mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 29 x 25 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.5 |
| Outer carton dimensions: | 29 x 25 x 27 cm |
| Width: | 10mm |
Login