CINTA - Multifunctional measuring tape
From
€1.19
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.19 |
|---|---|
| Net total: | €1.19 |
| Gross total: | €1.42 |
Product number:
A36-MO2533-03
Inventory:
Product information "CINTA - Multifunctional measuring tape"
3M multifunctional measuring tape with bamboo detail, including spirit level and screwdrivers set with 5 bits.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9017 8010 |
| Height: | 23mm |
| Length: | 96mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 34 x 29 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 29 x 23 cm |
| Width: | 63mm |
Login