CINCO - A5 notebook PU front pocket
From
€1.33
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.33 |
|---|---|
| Net total: | €1.33 |
| Gross total: | €1.58 |
Product number:
A36-MO2285-15
Inventory:
Product information "CINCO - A5 notebook PU front pocket"
A5 notebook with PU hard cover with front phone pocket. Case bound. 160 recycled paper lined pages (80 sheets). Matching ribbon bookmark.FSC®-certified
| Colour: | Stone Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 12mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Recycled Paper |
| OuterCartonDimension: | 40 x 32 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 32 x 24 cm |
| Width: | 140mm |
Login