CHRISET - Set of wooden Xmas ornaments
From
€0.76
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.85 |
|---|---|
| Net total: | €0.85 |
| Gross total: | €1.01 |
Product number:
A36-CX1495-40
Inventory:
Product information "CHRISET - Set of wooden Xmas ornaments"
Set of 6 beech wooden Christmas ornaments with jute cord. Designs: baubles, tree, and snowflake shaped hangers. Presented in a kraft box.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9505 1090 |
| Length: | 76mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 41 x 33 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 33 x 17 cm |
| Width: | 85mm |
Login