CHIP SET - Set of 4 Christmas tea spoon
From
€1.45
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.62 |
|---|---|
| Net total: | €1.62 |
| Gross total: | €1.93 |
Product number:
A36-CX1533-16
Inventory:
Product information "CHIP SET - Set of 4 Christmas tea spoon"
Set of 4 different stainless steel Christmas motif tea spoons. Presented in giftbox.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7323 9300 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 150mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 47 x 32 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 32 x 28 cm |
| Width: | 150mm |
Login