CHIN CHIN - Double wall mug 300ml
From
€3.03
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.03 |
|---|---|
| Net total: | €3.03 |
| Gross total: | €3.61 |
Product number:
A36-MO9597-03
Inventory:
Product information "CHIN CHIN - Double wall mug 300ml"
300 ml powder coated double wall stainless steel 304 18/8 mug and can also be used as a wine glass.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 110mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 50 x 50 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.9 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 50 x 27 cm |
| Width: | 90mm |
Login