CHIN CHAN - Double wall travel cup 350 ml
From
€1.93
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.93 |
|---|---|
| Net total: | €1.93 |
| Gross total: | €2.30 |
Product number:
A36-MO6700-04
Inventory:
Product information "CHIN CHAN - Double wall travel cup 350 ml"
Double wall stainless steel cup with inner PP and transparent PS lid. Capacity: 350 ml.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 120mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 48 x 29 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.72 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 29 x 30 cm |
| Width: | 80mm |
Login