CHALCKY - Chalk mug 300 ml
From
€0.75
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.75 |
|---|---|
| Net total: | €0.75 |
| Gross total: | €0.89 |
Product number:
A36-MO8658-06
Inventory:
Product information "CHALCKY - Chalk mug 300 ml"
Stoneware chalk mug of 300 ml capacity. Individual packing in white carton box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6912 0025 |
| Height: | 95mm |
| Material: | Ceramics Stoneware |
| OuterCartonDimension: | 38 x 25 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 24 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 25 x 36 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 80mm |
Login