CERACK - Ceramic stackable mug 170 ml
From
€1.54
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.54 |
|---|---|
| Net total: | €1.54 |
| Gross total: | €1.83 |
Product number:
A36-MO2493-03
Inventory:
Product information "CERACK - Ceramic stackable mug 170 ml"
Ceramic stackable mug. Capacity: 170 ml.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6912 0025 |
| Height: | 80mm |
| Length: | 98mm |
| Material: | Ceramics Stoneware |
| OuterCartonDimension: | 22 x 57 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 28 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.6 |
| Outer carton dimensions: | 22 x 57 x 21 cm |
| Width: | 78mm |
Login