CENCIL - RPET felt pencil case
From
€0.19
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.19 |
|---|---|
| Net total: | €0.19 |
| Gross total: | €0.23 |
Product number:
A36-MO2473-07
Inventory:
Product information "CENCIL - RPET felt pencil case"
RPET felt pen case (for 2 pens) with snap button closure.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Length: | 165mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 55 x 35 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 35 x 38 cm |
| Width: | 50mm |
Login