CELESTE - Polyester phone wrist strap
From
€0.34
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.34 |
|---|---|
| Net total: | €0.34 |
| Gross total: | €0.40 |
Product number:
A36-MO2122-03
Inventory:
Product information "CELESTE - Polyester phone wrist strap"
Phone cord holder wrist strap in polyester with safety buckle. 2.5 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 150mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 28 x 25 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 25 x 32 cm |
| Width: | 25mm |
Login