CASOVE - A4 RPET conference folder
From
€4.48
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.48 |
|---|---|
| Net total: | €4.48 |
| Gross total: | €5.33 |
Product number:
A36-MO6487-03
Inventory:
Product information "CASOVE - A4 RPET conference folder"
A4 conference folder with RPET cover. 20 lined bamboo paper sheets notepad. Shaped inner pocket. 2 card holders. Pen holder. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 14mm |
| Length: | 243mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 39 x 26 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.36 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 26 x 33 cm |
| Width: | 312mm |
Login