CARTOON - Paper/corn PLA ball pen
From
€0.08
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.08 |
|---|---|
| Net total: | €0.08 |
| Gross total: | €0.10 |
Product number:
A36-IT3780-03
Inventory:
Product information "CARTOON - Paper/corn PLA ball pen"
Push button ball pen with recycled paper barrel and PLA parts (in 100% biodegradable corn). Blue ink.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 140mm |
| Material: | PLA |
| OuterCartonDimension: | 43 x 31 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.68 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 31 x 18 cm |
| Width: | 10mm |
Login