CARTOON COLOURED - Paper/PLA corn ball pen
From
€0.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.10 |
|---|---|
| Net total: | €0.10 |
| Gross total: | €0.12 |
Product number:
A36-MO9830-10
Inventory:
Product information "CARTOON COLOURED - Paper/PLA corn ball pen"
Push button ball pen with recycled paper barrel and 100% PLA corn fittings. Blue ink.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 140mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | PLA |
| OuterCartonDimension: | 43 x 31 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.02 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 31 x 18 cm |
| Width: | 10mm |
Login